Останні новини

У Зеленського розповіли, чи введуть в Україні загальнонаціональний карантин

Адаптивний карантин дозволяє не тримати в обмеженнях всю країну, а вирішувати епідемічну ситуацію локально.

Локдаун на загальнонаціональному рівні в Україні поки не планують вводити. Адаптивний карантин, згідно з яким жорсткі карантини вводяться локально, показує хороші результати.

Про це в ефірі заявив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, повідомляє Kyiv Live з посиланням на  трансляцію телеканалу Україна 24.

Читайте також: У Києві майже не залишилось вільних ліжок з киснем

За словами Тимошенко, посилення карантину в окремих регіонах дозволяє не зупиняти всю країну в цілому.

"Є "червоні" зони в деяких областях. Це не означає, що, наприклад, у Харківській області або в іншій області, де ще "зелена" або "помаранчева" зона, треба вводити локдаун. Ми йдемо локальними локдаунами, і це допомагає", - заявив Тимошенко.

Заступник голови ОП зазначив, що Івано-Франківська область вже виходить з "червоної" зони, оскільки локальний карантин працює. 

"Область була кілька тижнів — практично місяць, в червоній зоні, а зараз вона вже з неї виходить. А так би ми ввели локдаун по всій країні і тримали країну. Тому все ж регіональні локдауни працюють", — додав Тимошенко.

Нагадаємо:

  • У Києві посилюють локдаун з 5 квітня аж до роботи наземного та підземного громадського транспорту за спеціальними перепустками, які контролюватиме поліція. Також комісія з ТЕБ пропонує магазинам запровадити спеціальний час для обслуговування лише пенсіонерів.
  • У Києві поки не планують дозволяти роботу літніх майданчиків через посилення суворих карантинних обмежень.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04