Останні новини

У Зеленського заявили про початок вакцинації від COVID-19 у приватних клініках

Мендель порадила реєструватися на вакцинацію

Прессекретар президента України Юлія Мендель заявила, що вакцинація проти COVID-19 у приватних клініках повинна початися у 2021 році. До цього, за її словами, вакцинуватися можна залишками доз вакцини.

Про це вона розповіла в ефірі шоу "Погляд з Банкової" на телеканалі "Дім", передає Kyiv Live.

Читайте також: Степанов розповів, чому Україна відстає від плану вакцинації проти COVID-19

"Цього року також почнеться вакцинація у приватних клініках. Поряд з безкоштовним щепленням отримувати дозу вакцини зможуть ті, чия черга ще не підійшла. Вакцини вистачить усім", – сказала Мендель.

Також прессекретар порадила реєструватися на вакцинацію, оскільки, за її словами, таким чином можна вакцинуватися раніше – залишками доз препарату.

"Один флакон розрахований на 10 уколів. Після відкриття його треба використати протягом шести годин. Якщо на щеплення записалося менш ніж десять осіб з групи, у якіої пріоритет на даному етапі вакцинації, то укол роблять тим, хто не входить в цю групу, але записався на щеплення. Це – одна з причин, чому вже треба реєструватися на вакцинацію", – уточнила вона.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/hq4FShnUKgU" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
11.04