Останні новини

Україна уклала договір з Pfizer на поставку 10 мільйонів доз вакцини

Про поставку домовлялися ще у лютому.

Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19. Перші партії надійдуть найближчими місяцями.

Про це Kyiv Live повідомляє з посиланням на повідомлення Офісу президента України.

Як розповіли в ОП, про цю поставку Зеленський домовився з головним виконавчим директором Pfizer Альбертом Бурлою під час зустрічі у лютому.

"Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це", – заявив Зеленський.

В ОП зазначили, що перемовинами з компанією про постачання вакцин займався очільник Офісу президента Андрій Єрмак.

"Ми очікуємо, що перші партії за цим контрактом почнуть надходити вже найближчими місяцями. А всі 10 млн доз будуть поставлені протягом 2021 року", – додав очільник МОЗ Максим Степанов.

Нагадаємо:

  • До України привезли 215 тисяч китайської вакцини від коронавірусу CoronaVac виробництва Sinovac Biotech. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко прогнозує, що починати робити ін'єкції можна вже 9 квітня. 
  • Завідувач відділу стратегії імунізації Центру громадського здоров'я Олександр Заіка розповів, що перших поставок вакцини Pfizer слід чекати вже в квітні. Наступної доставки препарату проти коронавірусу можна сподіватися у другій половині 2021 року.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04