Останні новини

Україна підтвердила участь у "Євробаченні 2021": повний список країн-учасників

В міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення 2021" підтвердила участь 41 країна. Його фінал запланований на 22 травня наступного року.

Про це повідомляє пресслужба заходу.

hero.jpeg

Фото - eurovision.tv

Відомо, що в числі країн, чиї представники виступлять з піснями в рамках конкурсе, є Україна, Великобританія, Іспанія, Італія, Кіпр, Чехія, Мальта, Росія, Австралія, Норвегія, Греція, Австрія, Франція, Німеччина, Вірменія, Азербайджан, Молдова та інші. Нагадаємо, що на "Євробаченні 2020", який відмінили через пандемію коронавірусу, також мала взяти участь 41 країна.

Відомо, що в наступному році організатори запланували провести три масштабних шоу для аудиторії в 180 мільйонів людей.

"Для досягнення цієї мети ми працюємо над розширеним протоколом, який дозволить гарантувати безпеку здоров'я співробітників, учасників, преси та гостей конкурсу настільки, наскільки це можливо", - сказано в повідомленні пресслужби.

Про те, в якому форматі відбудеться конкурс "Євробачення" (звичайний формат, з обмеженнями або для деяких країн-учасниць в онлайн-форматі), стане відомо напочатку 2021-го року.

Нагадаємо, що культовий французький музикант Річард Клайдерман виступить в Києві в 2021-му році. Його концерт в "Жовтневому палаці" буде присвячені 40-річчю його творчого шляху.

Вийти в ефір
06.12