Останні новини

Український дизайнер здобув золото на престижному конкурсі плакатів

Українець Микола Коваленко став переможцем міжнародного конкурсу плакатів Biophilia в Лос-Анджелесі. Він отримав "золото" серед 100 фіналістів проекту. Цьогоріч брали участь понад 3500 робіт із 167 країн.

Про це йдеться на Facebook-сторінці конкурсу.

Украинский дизайнер Николай Коваленко выиграл золото на международном конкурсе плакатов

Микола Коваленко отримав перше місце за свій плакат, на якому зображений символічний тюльпан на зеленому фоні. Темою конкурсу був тісний зв'язок природи та людини.

Постери, принти та картки Коваленка усі охочі можуть придбати на сайті змагання від 30 доларів.

Срібло отримав китайський дизайнер Сян Тяньпінг, бронзу - Дария Саволайнен з Фінляндії.

Работа Сян Тяньпинг. Фото: facebook.com/BiophiliaPostersРабота Дарии Саволайнен. Фото: facebook.com/BiophiliaPostersФото з сайту конкурсу

Микола Коваленко - український графічний дизайнер, засновник дизайн-студії ДНК (ДНК - Дизайнер Микола Коваленко). Він працював в топових київських агентствах Visage Publicis, FCB, Lowe Adventa, Saatchi & Saatchi, паралельно розвивав свій проект дизайн-студії ДНК, потім поїхав працювати в Братиславу.

Фото sostav.ua

Також нещодавно робота Миколи Коваленка “Діалог із природою” отримала бронзову нагороду на трієнале екопостерів у Словаччині. Загалом митець здобув понад 150 нагород на міжнародних конкурсах і фестивалях дизайну та реклами.

Нагадаємо, на цьому тижні на великі екрани українських кінотеатрів виходить багато новинок, які припадуть на будь-який смак. Розповідаємо, які жахи, трилери, драми та мультфільми дивитися в кіно з 22-го жовтня.

Вийти в ефір
29.11