Останні новини

Україна отримає додатково мільйон вакцин Pfizer: Ляшко назвав термін

Вже найближчим часом у МОЗ чекають на прибуття американської вакцини в Україну.

Україна отримає додаткові мільйон доз вакцини Pfizer за програмою розподілу COVAX. Відповідне підтвердження отримаМіністерство охорони здоров'я від глобальної ініціативи 30 березня.

Таку заяву зробив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє Kyiv Live з посиланням на програму "Мокрик по живому".

"Плюс сьогодні ми отримали додатково підтвердження від глобальної ініціативи COVAX про виділення Україні ще майже одного мільйона доз вакцини Pfizer, яка буде поставлена траншами до кінця червня", - заявив Ляшко.

Санлікар зазначив, що незабаром у межах COVAX до України прибуде 117 тисяч доз Pfizer.

Проте  конкретну дату Ляшко відмовився називати, оскільки "є велика кількість перемінних". За його словами, технічно вже все вирішено, і залежатиме від того, як ЮНІСЕФ привезе в Україну вакцину.

Нагадаємо:

  • 22 березня Степанова пообіцяв, що до кінця березня Україна має отримати 1,5 млн доз вакцини Covishield.В країні є труднощі з поставками вакцин проти COVID-19, однак вони є не тільки через обмеженість потужностей фармкомпаній.
  • Завідувач відділу стратегії імунізації Центру громадського здоров'я Олександр Заіка розповів, що перших поставок вакцини Pfizer слід чекати вже в квітні. Наступної доставки препарату проти коронавірусу можна сподіватися у другій половині 2021 року.
Вийти в ефір
15.04