Останні новини

Україна отримає від Заходу додаткові кошти на вакцинацію: у МОЗ розповіли про угоду

Позику надасть МБРР.

Україна отримає 2,5 млрд гривень на вакцинацію від Міжнародного банку реконструкцій та розвитку. 21-го квітня Кабінет Міністрів погодив запропоновану МОЗ угоду про позику в рамках проєкту “Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні”.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву заступниці міністра охорони здоров’я Світлани Шаталової на прес-брифінгу.

Читайте також: Стало відомо, куди напрявлять нову партію вакцини AstraZeneca у першу чергу

“Українська система охорони здоров'я отримає додатково 2,5 млрд гривень допомоги від Міжнародного банку реконструкції та розвитку”, - розповіла заступниця глави МОЗ.

Затверджений урядом документ передбачає кошти для закупівлі вакцини від COVID-19 на суму близько 840 млн гривень, додатково угодою передбачено її логістику, закупівлю обладнання для зберігання, забезпечення холодових ланцюгів, проведення тренінгів з утилізації відходів.

Окрім цього, за словами Шаталової, передбачається закупівля додаткового обладнання для забезпечення холодового ланцюга зберігання вакцини, яке замінить холодильники в пунктах щеплення, та обладнання для секвенування штамів вірусу. Близько 900 млн гривень отримає загальний фонд державного бюджету.

Нагадаємо:

  • У п'ятницю, 23 квітня, в Україну в рамках механізму COVAX прибуде нова партія вакцини від COVID-19 AstraZeneca південнокорейського виробництва - 367 тисяч доз. Препарат повинні доставити вранці у київський аеропорт "Жуляни".

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05