Останні новини

Україна пройшла пік захворюваності на COVID-19, проте попереду зростання смертності — дослідження НАН

Кількість нових госпіталізацій почала повільно знижуватись, але наповненість ліжок, забезпечених подачею кисню, все ще зростає.

Пік захворюваності COVID-19 в Україні пройдено і зараз в країні спостерігається зниження кількості нових заражень. Проте за кількістю смертей від хвороби плато третьої хвилі варто очікувати з наступного тижня.  

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на огляд Національної академії наук України.

Читайте також: Ляшко назвав дату, коли в Україні завершиться третя хвиля COVID-19 та як готуватися до наступної

Згідно з даними вчених, у період з 7 по 13 квітня в Україні знизилася кількість нових заражень на день. При цьому в НАН відзначили, що офіційна статистика може дещо спотворювати дані через нерегулярність внесення застарілих випадків.

Снимок.JPG

Основні епідемічні показники та їх 7-денні усереднення. Знімок екрана

За кількістю нових госпіталізацій, як зазначено в огляді, Україна також проходить піковий період.

"Кількість нових госпіталізацій почала повільно знижуватись, але наповненість ліжок, забезпечених подачею кисню, все ще зростає. Поліпшення госпітальної динаміки очікується приблизно через 2 тижні", — йдеться в дослідженні.

Нагадаємо:

  • Першу партію американсько-німецької вакцини Pfizer, перші 117 тисяч доз якої повинні прибути в Україну незабаром, використають для людей похилого віку, що перебувають у спеціалізованих інтернатах та їхніх доглядачів.
  • У Києві можуть продовжити суворі карантинні обмеження. Стало відомо, коли столична влада вирішить та оголосить остаточне рішення щодо локдауну.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05