Останні новини

Україна вирвала нічию у чемпіонів світу з футболу

Перший матч відбору для України закінчився нічиєю.

У відбірному матчі на чемпіонат світу-2022 зі збірною Франції українці обрали нову стратегію гри з трьома центральними захисниками, і не помилилась. Одразу французи перехопили м'яч, а вже на 19-й хвилині забили гол. Проте Україна змогла взяти реванш на 57 хвилині матчу, після чого утримувати результат.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Уніан.

Франція з самого початку забрала м'яч собі. Спершу створила один непоганий момент, проте Олів'є Жиру не забив. Вже на 19-й хвилині збірна вийшла вперед: Антуан Грізманн від кута штрафного ефектно закрутив м'яч у дальній кут.

На 57-й хвилині Олександр Караваєв перехопив м'яч біля правого краю штрафного майданчика, віддав під удар Сергію Сидорчуку, який пробив у дотик - м'яч влучив у Преснеля Кімпембе і після рикошету закотився в кут воріт.

Надалі українці продовжили діяти від оборони, намагаючись виходити в контратаки, і змогли зберегти нічийний результат.

Матч Франція - Україна завершився результатом 1:1. Голи забили Грізманн та Кімпембе (автогол).

Це була 11 зустріч в історії України з Францією. Внічию команди зіграли вчетверте (в України - одна перемога і шість поразок).

Україну представляли гравці: Бущан, Караваєв, Забарний, Кривцов, Матвієнко, Миколенко, Сидорчук (Коваленко, 79), Зінченко, Шапаренко (Зубков, 86), Малиновський, Яремчук (Мораес, 72)

За Францію грали: Льоріс, Павар, Варан, Кімпембе, Ернандес, Канте, Рабьо, Коман (Дембеле, 64), Грізманн, Мбаппе (Марсьяль, 77), Жиру (Погба, 64)

За версією WhoScored, найкращим гравцем матчу визнаний Антуан Грізманн (оцінка - 7,9). В України - Микола Матвієнко (оцінка - 7,7).

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!