Останні новини

Україна виходить на плато третьої хвилі COVID-19: у НАН зробили прогноз

За даними Національної академії наук темпи поширення коронавірусної інфекції в Україні йдуть на спад.

Нинішня хвиля епідемії в Україні виходить на плато третьої хвилі COVID-19. Темпи поширення хвороби знижуються вже два тижні поспіль, ситуація з коронавірусом стабілізується в цілому.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на прогноз Національної академії наук України.

Читайте також: Степанов розповів, коли насправді Pfizer може надійти в Україну

Відтак, за даними НАН, незважаючи на зростання показників епідемічної динаміки, антирекорди за новими і летальними випадками, темпи поширення коронавірусної інфекції в Україні йдуть на спад. У академії наук вважають, що реальні темпи поширення насправді можуть бути меншими, аніж повідомляє офіційна статистика, на користь чого свідчать дані:

  • пройдено максимум позитивності ПЛР-тестів;
  • кількість позитивних ПЛР-тестів не зростає, а демонструє вихід на плато;
  • абсолютна кількість ПЛР-тестів почала знижуватися;
  • динаміка кількості позитивних тестів залишається узгодженою з кількістю нових випадків, представлених на дату проведення тестування.

"Тому ймовірно, що Україна зараз знаходиться на початку фази плато, що є дуже невпевненим станом і може тривати декілька тижнів (по досвіду подолання осінньої хвилі)", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо:

  • Станом на ранок середи, 7 квітня, в Україні офіційно підтверджено 1 784 579 випадків коронавірусної інфекції. З них 15 415 – виявлені за минулу добу, 636 – діти.
  • В дитячій міській лікарні № 6 у Дніпрі відзначають стрімке зростання кількості хворих на коронавірус дітей. В.о. генерального директора лікарні Ліна Чергінець зазначила, що також збільшилась кількість саме важкої форми перебігу хвороби у дітей. Лікарі медзакладу тиждень рятують 7-річного хлопчика з двобічною COVID-пневмонією.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04