Останні новини

Україна вже пройшла пік смертності від COVID-19, – дослідження НАН

Середня за останній тиждень кількість нових випадків становить 10 899 на добу.

В Україні пік смертності від COVID-19 пройдено. Українські науковці зазначили, що таку попередню гіпотезу дозволяють сформувати дані Мін'юсту.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу НАН.

Читайте також: Київ виходить з локдауну з 1 травня

Проміжне оновлення даних про загальну смертність дозволяє сформулювати попередню гіпотезу про те, що пік смертності з усіх причин вже пройдено в першій половині квітня, що узгоджується з динамікою зареєстрованих смертей від COVID-19”, — йдеться в повідомленні.

За даними НАН, за тиждень 21–27 квітня 2021 року, стабільно зменшується кількість нових виявлень на день, зі швидкістю близько 260 випадків на добу або 14% за тиждень. Почалося також зменшення кількості нових летальних випадків, але зі значно меншим відносним темпом спадання.

Крім цього, вони звернули увагу й на те, що пік числа летальних випадків у першій декаді квітня був незначно вищим за 400 випадків. А середня за останній тиждень кількість нових випадків коронавірусу становить – 10 899 на добу.

Нагадаємо:

  • В Україні протягом минулої доби, 27 квітня, на коронавірус захворіло 9 590 осіб, з них — 451 дитина та 217 медпрацівників. Померли від ускладнень хвороби 441 українців.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
09.05