Останні новини

Україна закликала Іспанію взяти участь у саміті Кримської платформи

Голова уряду Іспанії Емма Апарісі запевнила у чіткій підтримці суверенітету й територіальної цілісності України.

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква поговорив телефоном із дипломатичним радником голови уряду Іспанії Еммою Апарісі. Він запросив іспанську сторону взяти участь у Кримській платформі. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Читайте також: На засіданні РНБО таємно обговорять питання ситуації на Донбасі

Про що говорили дипломати?

Українська та іспанська сторони обговорили загострення безпекової ситуації на сході України та нарощування російської військової техніки та бойовиків на кордонах. Емма Апарісі відзначила стурбованість іспанської сторони останнім розвитком подій і запевнила у чіткій підтримці суверенітету й територіальної цілісності України.

Також Жовква висловив сподівання, що Іспанія візьме участь в інавгураційному саміті Кримської платформи на максимально високому урядовому рівні.

Варто зазначити, що перший саміт Кримської платформи запланований на 23 серпня 2021 року у Києві. Цю ініціативу вже підтримали десятки країн світу.

Нагадаємо:

  • Постійний представник Великої Британії при ОБСЄ Ніл Буш під час засідання Постійної ради цієї організації заявив, що його країна вітає ініціативу України щодо заснування Кримської платформи. За його словами, Британія підтримує зусилля зі згуртування міжнародної спільноти заради деокупації Криму.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05