Останні новини

Українцям розповіли, як правильно вибирати тостовий хліб

Експерт також поділилася методом, який допоможе перевірити хліб на якість

За якими критеріями вибирати тостовий хліб? Таке питання виникало в кожній родині. Для того, щоб отримати відповідь, нам необхідно в першу чергу з'ясувати, як саме він виготовляється. Виробництво білого тостового хлібу складається з декількох етапів і ми їх всі розглянемо.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Топ-5 продуктів для здоров'я та омолодження шкіри.

Починається все з приготування тіста. Для цього зазвичай використовується пшеничне борошно, трошки соєвого, дріжджі, вершкове масло або олія, цукор, сіль, яйця та вода. Далі всі інгредієнти замішуються. Перед тим, як викласти тісто у форму для запікання, його необхідно розрізати на декілька шматків.

Саме від цього залежить текстура хлібного м'якуша, який повинен бути волокнистим та без великих дірочок. Вже перед самим випіканням тісто у формах необхідно поставити до розстоєчної шафи на 60-80 хвилин. Коли воно підійде - ставимо до духовки на 40 хвилин. А після випікання залишаємо хліб охолоджуватися протягом шести годин.

Як вибрати якісний тостовий хліб на прилавках магазину - розповіла декан факультету харчових технологій Лариса Баль-Прилипко. Експерт каже, що споживача завжди захищає маркування на упаковці. Якщо вказаний термін придатності перевищує 7 діб, то брати такий хліб не рекомендується, оскільки в ньому багато домішок, що подовжують термін придатності.

Обов'язково слід звертати увагу на те, чи є на маркуванні позначка ДСТУ, продукти з якою безпечні для вживання, оскільки виготовлені за державним стандартом. Якісний тостовий хліб має бути за кольором від світлого до вершково-жовтого.

Є дуже простий спосіб з'ясувати, чи якісний тостовий хліб ви придбали. Для цього скибку слід занурити до води однією та другою стороною, після чого стиснути його у долонях, наче віджимаючи. Якщо хліб повертається до форми, яку мав - його краще не їсти.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/SONH_qob644" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
16.05