Останні новини

Українцям заплатять за смерть від вакцинації проти COVID-19: названа сума

Також виплати встановили для осіб, які отримали інвалідність через вакцинацію.

Кабінет міністрів України встановив розмір виплат українцям у разі смерті або отримання групи інвалідності після вакцинації від COVID-19. Так, у разі летального випадку держава виплатить понад 1,7 млн гривень.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на постанову Кабміну.

Читайте також: Інциденти з поставками препарату від COVID-19, які так і не пояснили у МОЗ

Згідно з документом, який набув чинності 23-го квітня, виплата за смерть громадянина від вакцинації здійснюватиметься членам її родини, батькам чи утриманцям. Окрім цього, у разі отримання І групи інвалідності через вакцинації виплатять - 908 тис. грн, за ІІ групу - 794,5 тис. грн, а за ІІІ групу - 681 тис. грн.

Відомо, що всього ці виплати Міністерству охорони здоров'я виділили 55,92 млн гривень.

Також зазначається, що зв’язок вакцинації з інвалідністю або смертю буде встановлюватися унаслідок спеціального імунного розслідування.

Нагадаємо:

  • У п'ятницю, 23 квітня, ЮНІСЕФ спільно з ВООЗ доставили в Україну 367 200 доз вакцини AstraZeneca-SKBio, виробленої SK Bioscience, Південна Корея.
  • Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, що 10 тисяч доз вакцини AstraZeneca-SKBio будуть виділені для другого щеплення для громадян. Загалом отриманими препаратами планують щепити пріоритетні групи населення, зокрема людей похилого віку (старше 65 років).

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05