Останні новини

Українці поїдуть на Євро з першого місця: баскетбольна збірна розгромила угорців у Києві

Для того, щоб перемогти у своїй відбірковій групі, збірній України потрібно було виграти з різницею понад 25 очок

Збірна України з баскетболу несподівано посіла перше місце у відборі на Євро-2022 у своїй групі. Для цього жовто-синім треба було переграти збірну Угорщини з різницею у понад 25 очок. У останньому матчі у Києві українцям це вдалося.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Фото ФІБА

Останній поєдинок відбору у групі F проти команди Угорщини збірна України грала вже як учасник майбутнього Євро. Боролися українці лише за перше місце із командою Словенії - чинними чемпіонами Європи, та самим угорцями. У цьому матчі українці були номінальними "гостями", хоч гра і відбувалася на київському паркеті - через коронавірус фініш відбору на Євро організували у вигляді міні-турнірів у окремих містах. Угорцям також потрібна була перемога, тож вони почали досить активно - 11:4. Але після тайм-ауту українці заграли активніше, тому перша чверть вже була за ними - 24:20. Далі розрив тільки збільшувався, а вирішальною виявилась третя чверть, яку підопічні Багатскіса виграли із рахунком 27:11. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 97:63, а це більше, аніж 25, тож українці доволі несподівано для багатьох фахівців їдуть на Євро у статусі переможці своєї відбірної групи. Угорці, попри поразку, також потрапили на Євро-22, адже з групи на турнір кваліфікувались три команди.

Угорщина — Україна 63:97 (20:24, 14:26, 11:27, 18:20).

Нагадаємо:

• Комітет з етики та чесної гри розпочав розслідування конфлікту між головним тренером ФК "Львів" Віталієм Шумським та четвертим арбітром матчу з "Колосом" Миколою Кривоносовим. На цій грі головний суддя Віктор Копієвський показав Шумському жовту картку після його прохання до Кривоносова розмовляти українською мовою.
  • Київський футбольний клуб Динамо веде переговори щодо трансферу нападника турецького клубу "Хатайспор" - Аарона Бупендзі. Але однією з головних пролем, яка може перешкодити трансферу, є завищена ціна на габонського футболіста.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!