Останні новини

Українець, який першим встановив Держпрапор на Північному полюсі, пішки пройшов майже 1 200 км

Чоловік навчає як виживати в екстремальних умовах самотужки.

Український мандрівник-екстремал, 63-річний Сергій Гордієнко пішки здолав 1 180 км маршрутом "Дніпро - Київ - Дніпро". У такий спосіб, чоловік присвятив свій похід до 25-річчя Української антарктичної станції імені Вернадського, де в першій арктичній експедиції працював інструктором з техніки виживання у високих широтах.

Про завершення маршруту мандрівника повідомляє Kyiv Live з посиланням на групу у Facebook, яка містить інформацію про подорожі Сергія Гордієнка. 

Читайте також: Стало відомо, яку країну "виверне навиворіт" Дмитро Комаров в новому сезоні

Піший перехід з Дніпра до Києва зайняв понад місяць. Лютнева погода не була надто "привітною" - температура коливалася від -24 до 10 градусів за Цельсієм. 22 березня мандрівник відправився з Києва назад у Дніпро. Дорогою він зупинявся у населених пунктах Україні для спілкування з місцевими мешканцями. Спорядження, зокрема і для ночівлі в лісі, перевозив на візку.

Гордієнко.jpeg

Фото: facebook.com/groups/SIGord

Як зазначив Гордієнко, одна з цілей нинішнього походу – тримати себе у формі в умовах пандемії. Далі він збирається продовжити морський похід до Іспанії на каяку, перерваний через коронавірусний карантин. Стартувати планує з Одеси. 

Додамо, Сергій Гордієнко - професійний мандрівник, фахівець з екстремального одиночного виживання. 2013 року він завершив дворічну одиночну експедицію "Східна Європа: Азов – басейн Північного Льодовитого океану – Азов", під час якої здолав майже 7 тисяч кілометрів. Гордієнко двічі досягав Північного полюса й першим в історії України встановив там Державний прапор. На його рахунку участь у великій кількості знакових експедицій та подорожей. Зокрема, у 1996–1997 роках він був одним з учасників Першої наукової української експедиції до Антарктиди, провів у загальній складності близько 6 місяців поза станцією, йшов і жив у наметі, ведучи спостереження. У 2013 році Гордієнко самотужки здійснив трансчорноморський автономний перехід на човні типу каяк.

Сергій Гордієнко.jpeg

Фото: facebook.com/groups/SIGord

Нагадаємо:

  • Перебування на природі в наметах і зараз залишається доволі доступним засобом відпочинку для багатьох людей. Кемпінг передбачає ночівлю не в готелі, а в наметі. Для того, щоб стати “караванером”, якщо у вас є фургончик, будинок на колесах та намет, треба знати місця для найкращого відпочинку.
  • У Голосіївському районі в студмістечку Київського національного університету імені Тараса Шевченка, в одному з гуртожитків кошеня впало у підлоговий унітаз. Кіт блукав по каналізаційних нетрях.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05