Останні новини

Україні смертність від COVID-19 зросла більше, ніж на третину: причини

Відсотковий показник смертності у 2021 році значно вищий, ніж був у 2020-му.

В Україні у 2021 році більш ніж на третину зросла смертність від коронавірусу. Зараз показник летальності становить - 2,4%.Таку заяву зробив генеральний директор Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я Роман Родина.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресконференцію

За його словами, у 2021 році летальність збільшилася. Для порівняння: у 2020 році коронавірусом заразилися трохи більше одного мільйона осіб, при цьому летальність становила 1,7%, а цього року смертність сягнула – 2,4%. Він уточнив, що відсоток летальності вираховується з-поміж тих, у кого був лабораторно підтверджений COVID-19.

"Ми вже маємо 900 тисяч підтверджених випадків в 2021 році. Практично за 3,5 місяці у нас захворіло стільки ж, скільки захворіло за 10 місяців у 2020 році", — додали в ЦГЗ.

Родина вважає, що однією з причин підвищення летальності від коронавірусу є циркуляція британського та південноафриканського штамів COVID на території України.

Нагадаємо:

  • В Україні померли дві 11-річні дівчинки, які хворіли на COVID-19. Одна з них була жителькою Дніпра, інша жила у Чорноморську, що в Одеській області.
  • Попри світову пандемію коронавірусу, жодна з вакцин від COVID-19, які існуюють, не призначена для вакцинації дітей. І це у той час, коли без проведення щеплень подолати недугу неможливо.
  • За минулу добу, 18 квітня, в Україні шпиталізували 2 387 людей із коронавірусом. Найгірша ситуація із заповненістю ліжок усіх типів спостерігається у Хмельницькій області – 76,23 %.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
18.05