Останні новини

Українська легкоатлетка завоювала золото на чемпіонаті Європи

Дівчина обігнала кількох багаторазових чемпіонок

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи зі стрибків у довжину в приміщенні. Таким чином це її друга медаль у цих змаганнях: у минулому році вона завоювала бронзу.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Федерації легкої атлетики.

Фото федерації

Бех-Романчук завоювала у польському Торуні золоту медаль, приземлившись на позначці 6 м 92 см з шостої спроби. Це перша золота медаль жіночої збірної України на зимових континентальних змаганнях.

Легкоатлетка змагалася з білорускою Анастасією Івановою-Мірончик, бронзовою чемпіонкою світу у 2011 році та 11-разовою чемпіонкою Білорусі. Хадді Сагнья, шведка, яка має 13 золотих медалей у своїй країні, також була конкуренткою українці. 9-разова чемпіонка Румунії Флорентіна Костіна Юско, Малайка Міхабо - чинна чемпіонка світу з Німеччини, Фатіма Датіме (7 золотих медалей в Італії), Лаура Страті - 8-разова чемпіонка Італії - склали нашій спортсменці конкуренцію.

Друге місце після виснажливих спроб виборола Малайка Міхабо, яка була головною конкуренткою Бех-Романчук і стрибнула на 7 метрів у другій спробі, проте зі значними порушеннями.

Хто така Марина Бех-Романчук

25-річна легкоатлетка, срібна призерка чемпіонату світу зі стрибків у довжину в 2019 році, срібна призерка чемпіонату Європи в 2018 році, одинацятиразова чемпіонка в Україні.

"Цей зимовий сезон був для мене дуже важким. Одним з найважчих за останні роки. Було мало змагань, постійно щось турбувало. На чемпіонат Європи я їхала, розуміючи, що готова, але при цьому не знаю, чого очікувати від самої себе. І саме тому нічого не хотіла прогнозувати. Не знала, що мені вдасться показати і реалізувати, чи не завадять ті нюанси, які були присутні на тренуваннях. Але рада зараз спілкуватися в такому чудовому настрої, адже все вдалося", - прокоментувала свою перемогу Бех-Романчук.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!