Останні новини

Українські заробітчани зможуть їздити у Польщу без обов'язкового карантину, якщо вакцинуються

Від карантину будуть звільнені аспіранти та студенти, що прибувають у Польщу на навчання

23 лютого Рада Міністрів Польщі ухвалила рішення, згідно з яким усі вакциновані від коронавірусу люди зможуть прибувати до країни без обов'язкового карантину. Іноземці та польські громадяни муситимуть показати на кордоні документ, що підтверджує імунізацію однією з визнаних у ЄС вакцин. Окрім того, нова ухвала звільняє від самоізоляції дошкільнят та учнів, які навчаються в Польщі або в сусідніх з нею країнах.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на wprost.pl.

Читайте також: Як українцям тепер потрапити до Грузії

Діти та їхні опікуни звільняються від карантину, якщо вони разом перетинають кордон для навчання. Також 10-денну обсервацію можна оминути студентам, аспірантам й іншим науковцям, що проводять свою діяльність у Польщі чи сусідніх країнах.

З 23 січня мандрівники з України та інших держав, які можуть в'їжджати на територію країни під час пандемії, не перебували на карантині, якщо мали негативний тест на коронавірус. Він мав бути зроблений за 48 годин до перетину кордону. Нині самоізоляцію можуть проігнорувати або вже провакциновані особи, або люди з негативний ПЛР-тестом.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04