Останні новини

Українська пригодницька стрічка Сторожова застава з'явилася у вільному доступі

Фільм Юрія Ковальова оприлюднили на YouTube

Українська пригодницько-фентезійна стрічка Сторожова застава вийшла у 2017-му році, але лише зараз з'явилася в мережі у вільному доступі. Її оприлюднили на YouTube-каналі Держкіно України.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на YouTube-канал агенції.

Сторожова застава.jpg

Фото - Facebook

Сюжет фільму розповідає про підлітка Вітю, який через магічний портал, що відкрився під час сонячного затемнення, потрапив у минуле. Там він зустрівся з легендарними богатирями, а також отримав магічний артефакт, який наділяє великою силою. І разом їм доведеться пройти через різні пригоди та протистояти армії темних сил.

Головні ролі у фільмі виконали Даниїл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Олександр Комаров, Георгій Дерев’янський, Слава Красовська, Наталія Сумська та інші.

Дивитися фільм Сторожова застава онлайн безкоштовно:

Нагадаємо, що українська стрічка Сторонній від режисера Дмитра Томашпольського завершить участь у фестивалях та вийде в кінотеатрах. Її вперше показали 21-го вересня 2019-го року в конкурсній програмі Seoul International Film Festival, а європейська прем'єра відбулася у квітні 2020-го на Haapsalu Horror & Fantasy Film Festival.

Вийти в ефір
16.05