Останні новини

Український паспорт піднявся на шість сходинок у світовому рейтингу: що це означає

Всього в рейтингу - 110 місць, Україна - на 35-му.

Україна піднялась в рейтингу Індексу паспортів світу на шість позицій та зараз посідає 35 місце в світі. Громадяни України можуть подорожувати без візи в 136 країн світу.

Відповідний рейтинг укладає компанія Henley & Partners, повідомляє Kyiv Live з посиланням на УНН.

Читайте також: Що таке паспорт вакцинації та навіщо він потрібен

"Україна піднялася в рейтингу на шість позицій і займає 35-е місце з можливістю подорожувати без візи або з візою після прибуття в 136 країн світу. У період з січня по березень 2021 року Україна уклала безвізові угоди з Арубою, Кюрасао, Гренадою, Сен-Мартеном і Карибські Нідерландами", - вказали у компанії оновлені дані на II квартал цього року.

Перше місце, як і раніше посідає японський паспорт - японським громадянам відкриті кордони 193 країн світу, попри чинну заборону на в'їзд іноземних громадян на територію Японії. На другому місці - сінгапурський паспорт, який відкриває можливість для безвізових подорожей по 192 країнам світу. На третьому місці - Німеччина і Південна Корея (191).

Незважаючи на те, що після спалаху COVID-19 в Індексі було дуже мало змін, деякі з країн все ж продемонстрували суттєві результати за останнє десятиліття. У другому кварталі 2021 року Китай піднявся відразу на 22 позиції - з 90-го місця з можливістю подорожувати по сорока країнах світу до 68-го місця і доступом до 77 країн світу. 

У попередньому рейтингу за І квартал цього року Україна у рейтингу Індексу паспортів світу посідала 41-е місце. В цілому в рейтингу 110 місць.

Індекс паспортів компанії Henley & Partners - це міжнародний рейтинг країн за рівнем свободи пересування, яку вони надають своїм громадянам.

Нагадаємо:

  • У країнах Євросоюзу заявили про необхідність розробити єдиний бланк для щеплених від коронавірусу людей. У Німеччині паспорт вакцинації планують випустити вже впродовж трьох місяців.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05