Останні новини

Український телеведучий відмовився вести ''Слов'янський базар'' вперше за 10 років: що трапилося

Тимур Мірошниченко вже повідомив організаторів

Тимур Мірошниченко повідомив, що їхати на фестиваль мистецтв "Слов'янський базар" який має статус міжнародного, не збирається. Телеведучий аргументував це тим, що ситуація в Білорусії дуже нестабільна. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Facebook.

Читайте також: Клопотенко розповів, як "відвоював" борщ у Росії

"Я дійсно понад 10 років був ведучим цього заходу від України. Усі ці роки це була історія про музику. Аж до цього року, коли ситуація у Білорусі напружилися настільки, що навряд пісенний фестиваль може залишитись осторонь політики. Я не їду до Вітебська і повідомив про це організаторів", - прокоментував Мірошниченко.

Також стало відомо, що шоумен звільнився з "Громадського" за власним бажанням. Голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія раніше зазначав, що Мірошниченко не буде вести і коментувати "Євробачення". Хоча телеведучій цю інформацію спростовує.

"Я із завтрашнього дня дійсно не співробітник Суспільного за власним бажанням. Заяву написав ще два тижні тому, щоб потім знову туди оформитися за сумісництвом. Бо, по факту, багато років я був співробітником цієї компанії лише двічі на рік - у травні, коли коментую пісенний конкурс Євробачення, та у листопаді, коли коментую дитячий конкурс. Тому ми вирішили, що на основне місце роботи це не тягне, для коментування вистачить і сумісництва. Тож я продовжую бути голосом конкурсу і для Суспільного, і для мільйонів українців", - зазначив Тимур.

May be a black-and-white image of 1 особа та борода

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04