Останні новини

Український тиждень моди оголосив новий формат: коли відбудеться UFW No season 2021 та чим здивує

Український тиждень моди перейде у phygital-формат - сполучення реального заходу з цифровим

З 5 по 8 лютого в Києві в Мистецькому Арсеналі відбудеться звична модна подія Ukrainian Fashion Week. Через пандемію вона не лише відбудеться у phygital-форматі, а й дозволить дизайнерам користуватися всіма перевагами цифрового досвіду. Вперше до майданчику будуть запрошені видання. Увесь тиждень транслюватиметься на стрімінговій платформі, і покази та презентації дизайнерів можна буде переглянути онлайн. Креативним директором стане режисер багатьох світових фешн-фестивалів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Facebook-сторінку UFW.

український тиждень моди.jpg

Організатори спільно з платформою MEGOGO, яка обслуговуватиме усі технічні сторони процесу, підготують для дизайнерів повністю обладнаний для зйомок простір, забезпечать трансляцію заходів згідно з програмою UFW. А також, на відміну від інших тижнів моди, що пропонують діджитальні та відеопрезентації брендів, на знімальний майданчик запросять акредитовані видання. Формат шоу цього року сполучає фізичну присутність на показах та цифрову демонстрацію досягнень моди.

Онлайн-трансляція Ukrainian Fashion Week No season 2021 включатиме не лише покази, що будуть відзняті у Мистецькому Арсеналі, а й ці презентації, що були підготовлені брендами для Тижня моди.

Для тих, хто не зможе прийти на захід у Мистецькому Арсеналі - переглянути усе зможуть навіть незареєстровані користувачі платформи MEGOGO.

Креативним директором трансляції стане Ігор Стеколенко, режисер кіно, режисер fashion, музичних та рекламних відео. Роботи митця були відзначені на багатьох престижних міжнародних фестивалях fashion-фільмів, серед яких Australian Fashion Film Awards та Berlin Fashion Film Festival.

Нагадаємо, у четвер, 24 грудня, оргкомітет премії Best Fashion Awards 2020 оголосив номінантів. Це буде вже 11 церемонія, на якій нагородять найкращих дизайнерів України у 6 номінаціях.

Вийти в ефір
20.04