Останні новини

"Укрпошта" перенесла з 23 лютого випуск марок, присвячених ЗСУ

Тепер дата презентації призначена на День українського добровольця

Після обурення Генштабу ЗСУ, Укрпошта перенесла презентацію марок, присвячених українським військовим на 14 березня. Випуск поштових марок "Збройні Сили України. Сухопутні війська" був запланований на 23 лютого. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу АТ "Укрпошта".

"Ми усвідомлюємо чутливість теми і дослухаємося до думки людей, тому приймаємо позицію Генерального Штабу ЗСУ перенести дату спецпогашення поштових марок "Збройні Сили України. Сухопутні війська" на 14 березня – День українського добровольця", - йдеться в коментарі.

Зазначається, що Укрпошта планувала ввести в обіг марки "Збройні сили України. Сухопутні війська" 23 лютого 2021. Цю дату обрали як інфопривід для привернення уваги до марок, як ознаку того, що ця сторінка історії давно в минулому і того, що сучасній Україні є що протиставити агресору. В пресслужбі наголошують, що дата жодним чином не була обрана з метою вшанувати день радянської армії.

"Укрпошта завжди підтримує українську армію і тільки за часи російської окупації випустила більше 20 художніх марок патріотичної тематики, серед яких «Слава Україні!» (яка отримала 1-у премію на міжнародній виставці в Мадриді), «Передова», «Вони вистояли! Не витримав бетон!» та багато інших, які уже зібрали безліч прихильників в Україні та світі, поширюючи ідею сильної і незалежної України", - зазначають в компанії.

Пресслужба нагадала, що 19 лютого в п'ятницю буде випущена марка "Орден Героїв Небесної Сотні".

Нагадаємо:

18 лютого у Генштабі ЗСУ висловили обурення тим, що "Укрпошта" запланувала на 23 лютого презентацію і погашення поштових марок під назвою "Збройні Сили України. Сухопутні війська". У відомстві невдоволені датою через те, що цього дня у Росії відзначають День захисника вітчизни.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
06.03