Останні новини

Укрпошта підвищує тарифи на доставку пенсій: що це означає

Про це повідомив директор компанії.

АТ “Укрпошта” підвищить тарифи на доставку пенсій в 2021 році на 11%. Через це велику кількість пенсіонерів переведуть на банківські картки.

Про це заявив директор компанії Ігор Смілянський в Facebook, повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Як реагувати на електронні листи від податківців

"Реальне підвищення тарифів становитиме (в разі схвалення) 11% в 2021 році, при зростанні мінімальної зарплати на 37% крім інших витрат", - заявив Смілянський.

Директор Укрпошти додав, що на найближчому засіданні уряду буде винесено на розгляд постанову про те, щоб з 1 вересня 2021 року перевести на банківські карти всіх пенсіонерів в Україні, крім інвалідів 1 групи і тих, кому понад 80 років.

При такому скороченні пенсійних виплат через Укрпошту, компанії доведеться скоротити більше ніж 10 тисяч листонош, отже бюджет отримає менше ЄСВ, ПДФО та буде виплачувати допомогу по безробіттю і субсидії звільненим більше, ніж становитиме економія на тарифі на доставку пенсій.

"Я дуже сподіваюся, що завтра - далі відкладати вже нікуди - на Кабміні буде ухваленоправильні рішення. Які дозволять і нормально працювати підприємству, і, що найголовніше, не будуть розбурхувати мільйони пенсіонерів, яким і так є, про що думати сьогодні", - написав Смілянський.

Нагадаємо:

  • Починаючи з 20 березня “Нова пошта” підвищила тарифи на доставку та пакування товарів. В середньому вартість послуг підвищиться до 6 гривень.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Теги:
Вийти в ефір
15.04