Останні новини

Укрпошта почала приймати паспорти з “Дії” для грошових переказів: як це працює

Працівник пошти буде сканувати спеціальний код.

Комп'ютеризовані відділення АТ “Укрпошта” почали приймати електронні документи у застосунку “Дія” для операцій від 5000 гривень. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу компанії.

Читайте також: Де можна скористатись цифровим паспортом

Тепер для здійснення платежів на суму від 5000 гривень більше не потрібно надавати паперові документи, які посвідчують особу. Достатньо мати документи у застосунку “дія” на власному смартфоні. Працівник пошти сканує індивідуальний штрих-код документа, а після дозволу користувача у застосунку "Дія" копії е-документів передаються до системи Укрпошти.

Також в компанії нагадали, що у разі здійснення фінансової операції на загальну суму понад 30 000 грн, згідно з внутрішніми нормативними документами Укрпошти з питань фінансового моніторингу, клієнтові потрібно заповнити анкету. 

У разі здійснення фінансової операції на суму 400 000 гривень або більше додатково до анкети необхідно надати копії документів, що підтверджують джерела походження коштів. Це може бути довідка про зарплату, виписка про суму коштів на рахунку, документи, що підтверджують отримання спадщини тощо.

Нагадаємо:

  • Верховна Рада України прирівняла цифрові паспорти у смартфоні до звичайних паперових документів. Відповідний законопроєкт підтримали 302 народні депутати. 
  • Україна піднялась в рейтингу Індексу паспортів світу на шість позицій та зараз посідає 35 місце в світі. Громадяни України можуть подорожувати без візи в 136 країн світу.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
09.05