Останні новини

Уряд погодив проект державного бюджету України на 2021 рік

У понеділок, 14 вересня, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні погодив проект Державного бюджету на 2021 рік. Документ на розгляд уряду відправило Міністерство фінансів. 

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

"Сьогодні зранку на позачерговому засіданні Кабмін ухвалив проєкт закону "Про Державний бюджет України на 2021 рік".Ухвалення проєкту бюджету урядом відбулося згідно із графіком бюджетного процесу - до 15 вересня документ має бути переданий на розгляд Верховної Ради", - написав Мокан.

За словами Дмитра Разумкова, народні депутати зможуть розглянути проєкт бюджету у цю п'ятницю, 18 вересня, якщо урядовці внесуть його вчасно:

"Цього тижня в нас буде розгляд бюджету. До завтра, 15 вересня, до Верховної Ради має надійти бюджет України на 2021 рік. Наскільки я розумію, його буде надіслано до Верховної Ради вчасно."

Мінфін назвав основні пріоритети бюджету 2021: підвищена мінімальна заробітна плата, якісна освіта, доступна медицина, протидія пандемії та COVID-19, вакцинація, турбота про старість (допомога пенсіонерам 75+), надійна оборона та безпека, велике будівництво (дороги), зручна транспортна інфраструктура (нові пасажирські вагони), розвиток культури, підтримка спорту високих досягнень, масштабна цифровізація економіки та фінансово спроможні регіони.

Нагадаємо, у понеділок,14 вересня, Кабінет міністрів прийняв постанову про впровадження електронного каталогу Prozorro Market. Він працюватиме у форматі державного онлайн-магазину.


Вийти в ефір