Останні новини

USB-розетки та клімат-контроль: "Укрзалізниця" планує модернізувати 50 вагонів за ціною у 30% від вартості нового

У 2021-му році "Укрзалізниця" планує провести капітально-відновлювальний ремонт пасажирських вагонів. Роботи будуть здійснені на власних виробничих потужностях.

Про це розповів в. о. члена правління, директор філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський, передає пресслужба "УЗ".

Фото - Пресслужба

"У пріоритеті проведення капітально-відновлювальних ремонтів пасажирських вагонів. Завдяки КВР за 30 % вартості нового вагона де-факто отримуємо майже новий вагон. В силах Укрзалізниці на власних виробничих потужностях відновити значну кількість вагонів", - зізнався Перцовський.

Він також розповів, що при оновлення торкнеться і елементів конструкції. Зокрема, будуть встановлені сучасні кузови вагонів, дахові кондиціонери, нові віконні блоки із склопакетами і ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів.

Крім цього, очікується, що біля кожного місця з'являться USB-розетки, під столиками встановлять полички для зарядження телефонів, купе обладнають індивідуальними системами клімат-контролю, на столиках встановлять спеціальні місця для склянок та багато іншого.

"Загалом у наступному році Укрзалізниця запланувала рекордні інвестиції у оновлення пасажирського рухомого складу. Передбачено придбати 100 пасажирських вагонів на суму понад 2,7 млрд грн за рахунок коштів державного бюджету та модернізувати 50 пасажирських вагонів на 450 млн грн.", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" відкрила продаж на низку раніше зачинених станцій. Запевняють, що подорожі потягом є безпечними, оскільки компанія дотримується усіх протиепідеміологічних правил.

Вийти в ефір
26.11