Останні новини

Усі закохані встигнуть: На День Валентина на Київщині можна буде одружитися "поза часом"

5 відділів ДРАЦС працюватимуть довше

14 лютого, в День закоханих, на Київщині п’ять органів реєстрації актів цивільного стану будуть працювати в подовженому режимі. А саме з 8 до 20 години.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Міністерство юстиції України.

Читайте також: 28 січня Верховна Рада ухвалила ряд епохальних рішень

Відповідно до переліку Мін’юсту в подовженому режимі працюватимуть Білоцерківський, Бориспільський, Бучанський, Березанський та Переяславський відділи ДРАЦС. Вони беруть участь у заході "Кохання поза часом 2021"

У Валентинів день робочий день установ триватиме з 8 до 20 години. Цього дня можна буде подати заяву про реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб, якщо його призначили на цей день.

Нагадаємо:

  • Шлюб із "штампом в паспорті" втрачає в Україні свою популярність. Спостерігаємо, що церемонія з сукнею, фатою і "в добру путь, молодята" (а ця радянська калька ще частенько зустрічається) потроху стає не традицією, а швидше "милим бонусом". Весілля - стає особливим виявом почуттів, який присвячуємо коханій (коханому). Чимдалі – подружжя узаконюють в Україні менше – пари живуть так званим "неофіційним" шлюбом, не реєструючи родину в РАЦСі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
22.04