Останні новини

Успіх українців на турнірі з греко-римської боротьби, новий рекорд Костюк та фіаско Барселони у Суперкубку Іспанії: головні новини спорту

Ключові спортивні події 17 січня

Вчора, 17 січня, в Хорватії завершився міжнародний турнір з греко-римської боротьби Zagreb Open 2021. У другий змагальний день українські спортсмени вибороли 4 медалі.

Kyiv Live представляє головні новини спорту 17 січня.

Загреб підкорений: українці завоювали два золота, срібло та бронзу

Парвіз Насібов виграв золото в категорії до 72 кг, перемігши у фіналі Ахмета Йілмаза (Туреччина) з рахунком 3:2. В категорії до 82 кг третє місце посів Ярослав Фільчаков, вигравши за бронзу Армінаса Лигнугаріса (Литва) з рахунком 8:0.

Відмінно виступив лідер збірної України Жан Беленюк, який у фіналі категорії до 87 кг переміг шведа Александара Степанетича (9:1). Друге місце в категорії до 130 кг посів Микола Кучмій, але він отримав травму у фіналі.

Посприяв півфінал: Костюк піднялася у рейтингу WTA

Жіноча Тенісна Асоціація (WTA) опублікувала оновлений рейтинг за результатами першого турніру нинішнього сезону, який пройшов в Абу-Дабі. теннис.jpg

Серед українок в Абу-Дабі вдало виступила Марта Костюк, яка зупинилася в півфіналі. Це дозволило 18-річній тенісистці оновити своє досягнення, увійшовши в ТОП-80 найкращих спортсменок. Також непогано зіграла Еліна Світоліна (чвертьфінал). Вона зберегла високе п'яте місце.

Українка у ТОП-3 найкращих жінок-рефері десятиліття

Катерина Монзуль посіла третє місце в списку ТОП-10 найкращих рефері серед жінок за минуле десятиліття. Рейтинг складала Міжнародна федерація футбольної історії та статистики (IFFHS).

Трійка найкращих виглядає так:

1. Бібіана Штайнхаус (Німеччина) - 171 бал

2. Естер Штаублі (Швейцарія) - 135 балів

3. Катерина Монзуль (Україна) - 124 бали

Барселона сенсаційно програла в фіналі Суперкубку Іспанії

Учора, 17 січня, завершився фінальний матч Суперкубку Іспанії, в якому Барселона зустрічалася з Атлетіком Більбао. Зустріч відбулась у Севільї на стадіоні Олімпіко де Севілья і закінчилася перемогою “басків” в овертаймі з рахунком 3:2.

Основний час матчу завершився 2:2. Барселона відкрила рахунок на 40-й хвилині, гол у свій актив записав Антуан Грізманн. Через дві хвилини Атлетік зрівняв рахунок після точного удару Оскара де Маркоса. На 77-й хвилині каталонський клуб знову вийшов вперед, дубль на рахунку Грізманна. На 90-й хвилині Асьєр Вільялібре забив і перевів гру в овертайм. Через три хвилини після початку додаткового часу клуб з Більбао вийшов вперед завдяки голу Іньякі Вільямса.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/hg8qflddZrY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Під завісу матчу червону картку отримав нападник Барселони Ліонель Мессі. У півфіналі турніру "блауграна" переграли Реал Сосьєдад (2:1), а Атлетік здобув перемогу в матчі з Реалом (2:1).

Прем'єр Японії обіцяє провести Олімпійські ігри як символ перемоги над коронавірусом

Прем'єр-міністр Японії Йосіхіде Суга в понеділок висловив рішучість провести літні Олімпійські ігри в Токіо за планом, тим самим продемонструвавши перемогу над пандемією коронавірусу.

“У нас будуть діяти повноцінні противірусні заходи, і ми продовжимо підготовку з твердим наміром організувати ігри, які дадуть світу надію і мужність. Ігри стануть доказом перемоги людства над коронавірусом”, - сказав Суга.

Крім того, він зазначив, що влада планує почати вакцинацію від COVID-19 наприкінці лютого. Очікується, що МОЗ Японії дасть добро на застосування вакцини від компаній Pfizer і BioNTech.

Нагадаємо, Мірча Луческу на зборах в Об'єднаних Арабських Еміратах зажадав від своїх підопічних усвідомленості в діях. Румунський фахівець повторив гравцям, що треба розуміти, для чого вони роблять ту чи іншу вправу.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!