Останні новини

В "Київавтодорі" заявили про готовність до зими: вистачить і солі, і піску

Київ готується до зими. У  КК "Київавтодор" заявили, що левова частка посипальних матеріалів для вулично-дорожньої мережі вже перебуває на складах  підприємств корпорації.

Про це повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА).

"Завдяки теплій зимі 2019-2020 років є значна економія посипальних матеріалів. Так, залишки складають 84,2 тис.тонн (сіль технічна 44,6 тис.тонн, пісок 32,5 тис.тонн, піщано-соляна суміш 7,1 тис.тонн). Ці матеріали будуть використані під час наступного осінньо-зимового періоду", - йдеться в повідомленні.

Згідно з нормативами, для зимового утримання підприємства корпорації забезпечені на середину літа майже на 94%. Відзначається, що така економія дозволила перерозподілити фінанси. Кошти використали для збільшення обсягів ремонту доріг площею понад 123,5 тис.кв.м, встановлення антипарковочних стовпчиків тощо.

Під час минулої теплої зими - з 1 листопада 2019 року по 1 квітня 2020 року - "Київавтодор" витратив на утримання автодоріг і тротуарів у столиці 395 млн гривень. При цьому роком раніше "Київавтодор" на ці ж потреби витратив 328 млн гривень.

Нагадаємо, міст на виїзді з Києва, на Броварському проспекті,  закриють для пішоходів до 1 жовтня.

Вийти в ефір