Останні новини

В Іспанії помер комік на прізвище "Хохотун", відомий герой мемів

Хуан Борха здобув славу завдяки своєму специфічному сміху.

Відомий комік Хуан Борха, який у свій час став відомим героєм мемів, помер 28 квітня у віці 65 років у лікарні Севільї - місті на півдні Іспанії. Причиною смерті вважається ускладнення після операції.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на El País.

Читайте також: У Львові на 79-му році життя помер засновник кіностудії "Галичина-фільм"

Відомо, що у серпні 2020 року через проблеми з судинами Хуан Борха переніс ампутацію ноги в лікарні міста Уельви. Після того на початку вересня його госпіталізували до лікарні в Севілью, де він і помер.

Борха здобув найбільшу популярність у 2000-х роках, коли брав участь у ток-шоу El vagamundo ("Бродяга"). Він зацікавив глядачів своїми дивацькими розповідями та незвичайним сміхом. Після цього він отримав прізвисько Хохотун.

В Україні він став відомим приблизно у 2015 році, коли на основі однієї з передач про нього були зроблені пародії та меми.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/LAeKHa7tWLQ" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05