Останні новини

В Київраді назвали ім'я нової очільниці міської лікарні ветеринарної медицини: хто вона та що про неї відомо

Мер Києва Віталій Кличко призначив Наталію Мазур виконуючою обов'язки директора Київської міської лікарні ветеринарної медицини. Раніше вона вже очолювала цю посаду.

Скан-копію розпорядження Кличко від 3 серпня 2020 опублікував у себе на сторінці в Facebook Уповноважений представник у Верховній Раді України у АВЕРЕ Україна Юрій Воскобойник.

"Приклад того, що за справедливість і проти аферистів у владі завжди потрібно боротися! Оксана Кошак, до побачення. Зоозахисту Києва - ви круті", - прокоментував звільнення попередньої в.о. директора ветклініки Воскобойник.

Додамо, що з січня 2020 року обов'язки директора КП "Київська міська клініка ветеринарної медицини" виконувала Наталя Мазур. З 26 травня її посаду обійняла Оксана Кошак.

Згідно з декларацією, яку Оксана Кошак подавала 15 травня 2020 роки перед звільненням з львівського КП, в її власності перебувати дві квартири у Львові і три автомобілі - ВАЗ, Dewoo Lanos і Ford Fiesta. З доходів у Оксани Кошак була тільки зарплата в ЛКП "Лев" - 256,28 тис. Гривень.

Видання KV повідомляло, що столична влада мали намір в лютому 2020 року вибрати на конкурсі директора КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини". Тоді зоозахисники побоювалися, що міське керівництво буде на цьому конкурсі всіма силами підігравати Наталії Мазур, яка з січня 2019 року виконувала обов'язки директора КП, щоб залишити її біля керма підприємства, але вже в якості директора.

Нагадаємо, стипендії дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування виростуть. Такий закон підписав президент Зеленський.

Вийти в ефір