Останні новини

В Одеському зоопарку народилося п'ятеро вовчат: працівники показали, як вигодовують малюків. Фото

Мама не прийняла малюків.

В Одеському зоопарку народилося п'ятеро вовченят - два хлопчика та три дівчинки. Проте мама від них відмовилася, тому малюків довелося вигодовувати співробітникам закладу.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на видання "Думская".

Вовчата 1.jpg

Фото: Думская

Читайте також: У KyivZoo показали тваринок, які чекають на відвідувачів

Відомо, що тваринки з'явилися на світ близько місяця тому у родині альфа-самця та його нової вовчиці. Вона зайняла місце "пасії" вожака після того, як альфа-самиця померла від старості. 

За словами директора зоопарку Ігоря Бєлякова, для вовчиці, якій вже дев'ять років, це були перші пологи, тому малюків вона не прийняла. Тепер ними займаються робітники закладу.

"Ми вигодовуємо їх сумішами, вже додаємо трохи м'ясного фаршу. Коли підростуть, спробуємо їх увести в зграю. Це буде складно, вовки можуть не прийняти новачків, але ми будемо намагатися", - розповів Бєляков, додавши, що вовченята почуваються добре.

Вовчата 2.jpg

Вовчата 3.jpg

Фото: Думская

Нагадаємо:

  • У міському зоопарку Маріуполя самка верблюда народила дитинча. Це дівчинка, якій ще не вигадали ім'я, адже хочуть подивитися на її характер.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05