В США заявили про підтримку України незважаючи ні на що
Україну підтримують у США "і демократи, і республіканці"
Незалежно від того, як складатимуться відносини Москви та Вашингтона, Україна матиме широку підтримку в США.
Про це повідомляє Kyiv Live посилаючись на слова колишнього спецпредставника Держдепу з питань України Курта Волкера в інтерв'ю виданню НВ.
Курт Волкер. Фото: ВСС
Волкер запевнив, що Україну підтримують у США "і демократи, і республіканці, Білий дім і Сенат, нинішня адміністрація і попередня адміністрація".
"Всередині країни ми дійсно маємо протистояння і політичну боротьбу між партіями, і, на жаль, Україна раптово опинилася частиною цього процесу. слово "Україна" тепер вживають ще й у внутрішньополітичному, не тільки в зовнішньополітичному контексті. Але факт залишається фактом: США так само сильно підтримують Україну та її суверенітет", — додав Волкер.
Нагадаємо:
- Речниця Білого Дому Дженніфер Псакі прокоментувала рішення Росії про відкликання свого посла з Вашингтону. Крім цього, вона заявила, що США дотримуватиметься нового підходу у відносинах з РФ.
Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!