Останні новини

В Україні виростили найбільший алмаз: рекордні 109 каратів за кілька тижнів

В Кимєві виростили рекордний алмаз. Його вага становить 109 каратів або 21.8 грам. Наразі дорогоцінне каміння перевезли до США, де його вивчають експерти. Перед цим  він пройшов сертифікацію на рекорд, зараз Про це повідомляється в бюжеті ТСН.

Відповідно до технології, міні-алмази поміщають в прес, де за допомогою великого тиску, температури і графіту маленький алмаз поступово перетворюється на великий. Ці умови подібні до природних, тільки там вони ростуть кілька років, а в лабораторії вирощуються за кілька тижнів.

За словами президента Союзу ювелірів Дмитро Видолоба, штучні алмази взагалі не відрізняються від справжніх, але коштують вони менше, ніж справжні, оскільки не доводиться шукати камені в надрах.

Рекордну коштовність викупили за пів мільйона доларів.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zHknbXdxS7c" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, поки наші ведучі обговорюють перспективи бісексуальності, толерантні зірки вже прошепотіли нам любовну долю. Не важливо, якої статі ваш обранець - аби не Телець.


Теги:
Вийти в ефір