Останні новини

В Україні затвердили нові категорії транспорту: що змінилось

Уряд схвалив відповідне рішення

В Уряді схвалили внесення змін до Класифікації і Єдиних вимог до конструкції та технічного стану колісних транспортних засобів, що перебувають в експлуатації.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на відповідну заяву міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Даними змінами запроваджуються нові категорії колісних транспортних засобів. Зокрема, мототехніку віднесли до категорії L1е - L7е, а легкові автомобілі та автобуси розділили на класи категорій М2 та М3.

Зі слів міністра інфраструктури, в ЄС з'явилася значна кількість нових категорій і підкатегорій транспортних засобів, які відсутні в Україні. Це не дозволяло імпортувати і використовувати їх на дорогах загального користування. Зміни також допоможуть вирішити питання з документами, які підтверджують класифікацію колісного транспортного засобу, щоб уникнути розбіжностей в їх класифікації.

Відтак, до стандартів ЄС, до категорій L1e-L7e відноситься двоколісний і триколісний транспорт з електродвигуном і деякі види чотириколісного транспорту. Автобуси відносяться до категорій М2 (до 5 тонн) і М3 (понад 5 тонн).

Нагадаємо, штрафи за порушення "мовного закону" у магазинах та ресторанах платитимуть не безпосередні працівники, які порушили закон, а власники. Саме вони нестимуть відповідальність за те, якою мовою зустрічатимуть клієнтів працівники.


Вийти в ефір
15.01