Останні новини

В Україні частково легалізували канабіс: у яких цілях його дозволили використовувати

Данило Гетманцев підтримав рішення ухвалене Кабміном, аргументувавши, що "відтепер немає підстав для фото страждаючих дітей, що потребують негайної легалізації наркотиків".

Кабінет Міністрів України виключив зі списку наркотичних речовин, психотропних речовин та прекурсорів деякі препарати на основі канабісу. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на відповідну постанову Кабміну № 324 від 7 квітня.

Читайте також: Третину аптек у Києві можуть зачинити

В оприлюдненому документі йдеться, що "до речовини ізольованового канабідіолу (ізоляту канабідіолу) цією постановою заходи державного контролю не встановлюються".

Також зазначили, що обіг психотропних речовин Дронабінол, Набілон (синтетичний канабіноїд, імітуючий дію ТГК) та Набіксімолс (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК та канабідіолу) допускається лише у формі лікарських засобів або у формі субстанцій, призначених для виробництва, виготовлення таких лікарських засобів.

Очільник комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев підтримав рішення, ухвалене Кабміном.

"Питання легалізації канабісу в медичних цілях вирішено. Респект Кабінету Міністрів. Більше немає підстав для фото страждаючих від болю дітей, потребуючих негайної легалізації наркотиків. Щоправда, питання вирішено не так, як хотіли "ділки", що мріють про плантації маріхуани з вільним її оборотом у найбіднішій країні Європи",- написав Гетманцев у Telegram.

Нагадаємо:

  • Напередодні в Києві в урядовому кварталі пройшов “конопляний марш”. В цей день Верховна Рада має розглянути у комітетах законопроєкт № 4553 “Про легалізацію медичного канабісу”.
  • Комісія Організації Об'єднаних Націй проголосувала за вилучення канабісу в лікувальних цілях з категорії найнебезпечніших наркотиків у світі. Це рішення довго відкладали. Проте останні дослідження медичного канабісу довели, що наркотична речовина не може стояти поряд із такими небезпечними речовинами, як, наприклад, героїн.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05