Останні новини

В Україні планують створити Єдиний туристичний реєстр: які зміни очікують на мандрівників

Пропонується створити державну електронну інформаційну систему для всіх суб’єктів та організацій туристичної діяльності - Єдиний туристичний реєстр.

Верховна Рада ухвалила законопроект №4162 щодо створення Єдиного туристичного реєстру. Документ підтримали 261 депутат.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на трансляцію засідання Верховної Ради.

Пропонується створити державну електронну інформаційну систему з відомостями про всіх суб'єктів туристської діяльності та іншою інформацією про організацію туристської діяльності - Єдиний туристичний реєстр.

Передбачається виділити декілька понять слова "турист": відвідувач, турист чи екскурсант.

Зокрема, законопроектом пропонується утворення та функціонування Єдиного туристичному реєстру, що визначає стратегічні цілі туризму. У реєстрі можна буде обрати види туризму (внутрішній, в'їзний, виїзний туризм) та типи туристичних пакетів ("весільний туризм", "військовий туризм", "гастрономічний туризм", "медичний туризм" та інші).

Міністр культури України Олександр Ткаченко заявив, що туристична галузь найбільше постраждала від пандемії. Тому її відновлення передбачається не раніше 2023 року.

Нагадаємо:

  • Туризм за часів пандемії: українці можуть подорожувати у понад 100 країн.
  • Після холодної та “карантинної” зими хочеться поніжитися на сонечку з “all inclusive” або відкрити для себе нові міста та країни. Тур вихідного дня чи 7 ночей у Турції - вирішуєте ви. Але якщо ви плануєте вирушити на відпочинок у березні, квітні або травні 2021 року, треба знати, куди можна полетіти і які країни зараз приймають українців.
  • З першого квітня Кіпр відкриває свої кордони для українців. Однак подорожуючим необхідно буде здати 2 ПЛР-тести. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!
Теги:
Вийти в ефір
10.05