Останні новини

В Україні починається рейд по АЗС: нелегалів зачинять

Усі легальні заправки потраплять на онлайн-мапу.

На території України розпочали припинення нелегального обігу пального. Кожна область до кінця квітня має перевірити 100 % АЗС на своїй території.

Про це під час брифінгу сказав Міністр регіонального розвитку та розвитку територій України Олексій Чернишов, повідомляє Kyiv Live з посиланням на Укрінформ.

Читайте також: Ціни на бензин в Україні можуть переглянути

“Всі нелегальні АЗС мають бути закриті, пальне вилучено і устаткування, обладнання також. Ця робота вже розпочата, і є певні досягнення. До кінця квітня вона повинна бути завершена”, - сказав Чернишов.

Також аналізується питання джерел походження так званого “сірого” пального, яке продається на деяких АЗС і це питання знаходиться на найвищому контролі з боку держави.

“До кінця місяця (квітня - ред.) Запорізька область продемонструє відповідний результат. 100 % всіх існуючих АЗС мають бути перевірені”, - додав міністр.

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух зазначив, що за підсумком місяця буде зроблена онлайн-мапа діючих АЗС. Її викладуть у вільний доступ і кожна людина, яка побачить, що та чи інша АЗС відсутня на мапі, зможе надати інформацію.

Нагадаємо:

  • Антимонопольний комітет наклав штраф на компанії-оператори мережі АЗС, які входять до групи “Приват” Ігоря Коломойського. За антиконкурентні узгоджені дії при встановленні цін на нафтопродукти в 2016 році штраф становить 4,7 млрд гривень.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04