Останні новини

В Україні стартувала вакцинація препаратом Pfizer

Першими отримали дози підопічні психоневрологічного інтернату в Бородянці.

В Україні стартувала вакцинація препаратом від коронавірусу Pfizer. Першими отримали дози підопічні психоневрологічного інтернату в Бородянці, що під Києвом.

Вакцинацію розпочали з директора лікарні, після щеплення почали робити вже пацієнтам. Першими фото поділилося видання "Сегодня". 

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що щеплення зроблять близько 100 громадянам – підопічним і персоналу інтернату. Він заявив, що вакцина вже доїхала до всіх регіональних складів і з сьогоднішнього дня в кожній області України можна зробити щеплення американським препаратом.

"Від завтра в нас є чіткий графік щодо того, куди виїжджатиме мобільна бригада і кому робитимуть щеплення", – зазначив Ляшко.

Снимок экрана 2021-04-18 в 16.05.40.png

Фото: Сегодня

18 квітня перші 1170 доз цього препарату отримала Харківська область. Їх планується використовувати протягом тижня, повідомив в. о. директора департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА Ігор Волченко, передає "Інтерфакс-Україна".

файз.jpg

Зазначимо, що перші 117 тисяч доз американсько-німецької вакцини від коронавірусу Pfizer прибули в Україну 16 квітня. 

2021-04-16 11.07.37.jpg

Вакцину американського фарм-гіганта Pfizer, який відомий, зокрема, препаратом проти еректильної дисфункції "Віагра", вважають брендовою. Вакцина показала високу ефективність під час клінічних випробувань, її застосовують у США, країнах ЄС, Великій Британії та Ізраїлі. 

пфайзер.jpg

Офіційна назва препарату — Тозінамеран або BNT162b2. Вакцину розробила німецька біотехнологічна компанія BioNTech разом з американським фармацевтичним гігантом Pfizer. Препарат належить до так званих РНК-вакцин. Основний компонент - молекула матричної РНК, в якій записана інформація про антигени - білок вірусу SARS-CoV-2, який є збудником COVID-19. Коли молекула потрапляє у людську клітину, там синтезується цей блок, і наш організм виробляє на нього імунну відповідь. Для вакцинації потрібно ввести дві дози з інтервалом у три тижні.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
10.05