Останні новини

В Україні в рази збільшився травматизм на виробництві: до чого тут коронавірус

До травмування та нещасних випадків також включають зараження COVID-19 на роботі.

Упродовж І кварталу цього року в Україні у 3,9 разів зросла кількість нещасних випадків на виробництві, у порівнянні з аналогічним періодом у минулому році. Ріст зумовлено випадками гострих професійних хвороб на COVID-19 працівників закладів охорони здоров’я

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Фонду соціального страхування.

Читайте також: Понад 3 тисячі людей госпіталізували: статистика COVID-19 в Україні 30 квітня

“За підсумками І кварталу 2021 року Фонд соціального страхування України зареєстрував 3 502 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві, у тому числі в разі інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов’язків, на які складено акти за формою Н-1/П (визнано комісіями, пов’язаними з виробництвом). Це в 3,9 разу більше, ніж у І кварталі 2020 року. Ріст зумовлено випадками гострих професійних хвороб на COVID-19 працівників закладів охорони здоров’я”, - йдеться в повідомленні.

У січні–березні цього року було зареєстровано 2 525 потерпілих з діагнозом COVID-19, що складає 72,1 % загальної кількості потерпілих за цей період.

Розслідування встановило, що основною причиною настання нещасних випадків є невиконання вимог інструкцій з охорони праці. Найбільше нещасних випадків сталось із медичними сестрами (братами), сімейними лікарями, молодшими медичними сестрами (братами).

Рівень виробничого травматизму (гострих профзахворювань) найвищий серед жінок віком від 50 до 59 років.

Нагадаємо:

  • З суботи, 1 травня, у Києві послаблять жорсткі карантинні обмеження. Громадський транспорт у місті запрацює у звичному режимі — без спецперепусток, а також відкриються кафе та ресторани для відвідувачів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05