Останні новини

В Україні хочуть внести вартість інтернету та мобільного зв'язку до прожиткового мінімуму

У міністерстві переконані, що мобільний зв’язок і доступ до інтернету — теж базові потреби людини.

В Україні планують розширити прожитковий мінімум для громадян. До нього хочуть внести вартість послуг інтернету та мобільного зв'язку.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу Міністерства цифрової трансформації України.

Читайте також: Прожитковий мінімум зросте до реальних значень

Наразі до прожиткового мінімуму входить набір продуктів харчування, а також непродовольчих товарів та послуг, які можуть забезпечити нормальне функціонування організму людини та задоволення соціальних та культурних потреб.

Відомо, що завдяки мобільному зв'язку та інтернету громадянин може викликати екстренні служби, навчатися онлайн, працювати дистанційно, планувати відпочинок та купувати квитки для подорожей, надсилати скарги, критикувати дії влади, а також користуватися електронними документами.

Наразі прожитковий мінімум на одну людину у місяць становить 2 189 гривень. З 1 липня він має вирости до 2 294 гривень, а з 1 грудня - до 2 393 гривень.

Нагадаємо:

  • 27 квітня набули чинності нові правила для банків. Відтепер фінансові установи повинні повністю розкривати інформацію в кредитних, депозитних договорах, не друкувати інформацію дрібним шрифтом тощо.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05