Останні новини

В Україні запустять кіберакселератор: для чого він призначений

Завдяки цьому ІТ-забезпеченню бізнес зможе створювати власні програми з кібербезпеки.

21 квітня в Україні запустять кіберакселератор — програму, яка дозволить представникам малого та середнього бізнесу створити продукти у сфері кібербезпеки та розбудувати власні департаменти кіберзахисту. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Читайте також: Швидкісний інтернет для 95 % українців, а IT-бізнесу - 10 % ВВП: у Мінцифри розповіли Зеленському про свої плани

"Кіберакселератор допоможе представникам продуктових і сервісних технологічних компаній запустити розробку нових продуктів та послуг з кіберзахисту, а також їх розвиток з найкращими експертами, наставниками, інвесторами", - написав він.

Цілями програми є:

  • підвищення рівня розробки нових продуктів у сфері кібербезпеки;
  • трансформація ідей до перевірених продуктів та послуг, готових до реалізації й масштабування;
  • трансформація українського ІТ-бізнесу з підсиленням кібербезпеки для сталого розвитку;
  • створення нових послуг та продуктів з кібербезпеки для критичної інфраструктури;
  • формування сильної бізнес спільноти у сфері кібербезпеки.

Команди зможуть отримати мінігранти до $5 тисяч під час акселерації. Учасники одержать тримісячну менторську підтримку кожної команди із залученням міжнародних та українських експертів — інформаційні можливості, професійний нетворкінг, промопідтримка та технічна підтримка сервісів. Прийом заявок триватиме до 23 травня 2021 року.

Нагадаємо:

  • Сполучені Штати Америки оголосили, що нададуть Україні додаткове фінансування на розвиток. Розмір заявленої допомоги становить 155 мільйонів доларів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05