Останні новини

В Україні запустять сайт вакцинації від COVID-19: як це працюватиме

Інформ-ресурс надаватиме детальну інформацію про щеплення

В Україні запустять сайт для вакцинації від коронавірусу. На ньому можна буде записатись на вакцинацію проти COVID-19. Проте зробити запис на щеплення можна буде й у телефонному режимі.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу Kyiv Live.

Читайте також: В Україні зафіксували ще 2 394 нових випадків COVID-19: статистика на 2 лютого

Крім того, на сайті розміщуватиметься інформація про те, яким групам можна колоти вакцину в першу чергу. Також надаватимуться інструкції щодо того, у яке місце має відбуватися укол та хто його буде проводити щеплення.

За словами головного санлікаря країни Віктора Ляшка, без сімейного лікаря вакцинацію можна буде зробити без проблем. Звернутися можна до найближчого пункту щеплення за місцем проживання.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ipLfggmHkQc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
02.03