Останні новини

В Україну прибула перша партія вакцини проти COVID-19

Препарат зареєстрували в Україні за прискореною процедурою

В Україну прибула перша партія вакцини, а саме 500 тисяч доз препарату CoviShield, яку виробляють в Індії за ліцензією AstraZeneca. Сьогодні, 23 лютого, вантаж доставили в аеропорт Бориспіль.

Про це повідомляє Kyiv Live.

вантаж.jpg

Джерело: Facebook Максим Степанов

Читайте також: У МОЗ розповіли, як та коли можна стати в чергу на щеплення

Літак з вакциною приземлився в аеропорту "Бориспіль" об 11:07. Однак, незважаючи на обіцянки, журналістів не пустили на локацію, де відбувається розвантаження.

На своїй сторінці у Facebook міністр охорони здоров'я Максим Степанов написав:

"Зараз терміново розмитнюємо вантаж і вакцина відразу поїде в регіони, аби ми почали робити щеплення згідно з першим етапом вакцинації".

Заявку на реєстрацію першої вакцини подали 15 лютого. Для швидкої реєстрації застосували спеціальну процедуру, яка скорочує "оформлення" вакцин від COVID-19 до п’яти робочих днів.

Зараз триває третя фаза клінічних випробувань препарату в Індії, Бразилії, Великій Британії, Південній Африці, Кенії та США. Водночас вакцину вже схвалили до екстреного використання в Індії.

Попередні результати третьої фази досліджень показали ефективність вакцини - 70,4%. У дослідженні брали участь11 636 добровольців.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/1gWCnZ-wuEA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
25.02