Останні новини

В Україну прибула вакцина AstraZeneca-SKBio

Вакцина приїхала у рамках ініціативи COVAX.

Сьогодні, 23 квітня, ЮНІСЕФ спільно з ВООЗ доставили в Україну 367 200 доз вакцини AstraZeneca-SKBio, виробленої SK Bioscience, Південна Корея.

Цю партію використають для вакцинації пріоритетних груп та людей віком 65+, повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Степанов розповів, чи планують посилити карантин на Великдень

ковакс.jpg

В Україну прибула нова партія вакцини AstraZeneca. Фото: Kyiv Live

Постачання вакцин у рамках COVAX продовжиться: загалом до кінця року ЮНІСЕФ доставить вакцини для щеплення 8 мільйонів українців.

"Великою перевагою отримання вакцин через механізм COVAX, є те, що всі вакцини є безкоштовними. Друга партія вакцини прибула в дуже символічний час - напередодні Всесвітнього тижня імунізації, який має на меті нагадати про важливість щеплення для захисту дітей та дорослих",- підкреслює Лотта Сильвандер, Голова ЮНІСЕФ в Україні. 

вакцина.jpg

Препарат доставили в аеропорт "Жуляни". Фото: Kyiv Live

Що відомо про вакцину AstraZeneca?

AstraZeneca-SKBio розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca і виробляється за ліцензією в Республіці Корея компанією SK Bioscience Co. Ltd. Цей препарат для екстреного застосування вже схвалила Всесвітня організація охорони здоров'я, а дозвіл на його використання надали Велика Британія, Європейський Союз, Індія і Канада.

Ефективність вакцини становить 76% з 22 до 90 дня після введення першої дози, а після повної вакцинації ‒ 81,3%. Однак, якщо між першою та другою дозою зробити перерву у 14 днів, то ефективність вакцини становитиме тільки 66,7%.

аеропорт.jpg

вакцини.jpg

літак.jpg

23 квітня в Україну прибуло 367 200 доз південнокорейської вакцини AstraZeneca. Фото: Kyiv Live

Нагадаємо:

  • У Кабінеті Міністрів вирішили продовжити режим надзвичайної ситуації до 30 червня. Обмеження стосуватимуться, насамперед, органів державної влади та вимагатимуть їхньої постійної готовності щодо протидії пандемії.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05