Останні новини

В Євросоюзі відреагували на санкції РФ і пообіцяли жорстку відповідь

В ЄС заявляють, що Росія вибрала шлях конфронтації.

У Європейському союзі різко засудили обмеження, які запровадила Росії щодо восьми чільних посадовців ЄС і країн-членів (заборону їм в’їжджати на російську територію). Очільники Євросоюзу заявили про готовність відповісти

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву на сайті Єврокомісії.

Читайте також: Як Європарламент хоче покарати Росію за наступ на Україну

"Цей крок неприйнятний, не має ніякого легального виправдання і цілковито безпідставний. Він спрямований безпосередньо проти Європейського союзу, а не тільки проти згаданих осіб", – наголосили  в спільній заяві голови Європейської ради, голови Європейської комісії і голови Європейського парламенту.

Та додали, що це рішення – "лише останнє разюче свідчення того, що Росія обирає конфронтацію з ЄС замість того, щоб погодитися виправити негативну траєкторію наших двосторонніх відносин".

У заяві також звернули увагу, що ЄС залишає за собою право вжити належних заходів у відповідь на рішення влади Росії.

Нагадаємо:

  • Російська Федерація ввела санкції проти восьми представників ЄС. Серед тих, кому нині заборонений в’їзд до Росії, – голова Європарламенту Давід Марія Сассолі і заступниця голови Єврокомісії з питань цінностей і прозорості Вера Йоурова.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05