Останні новини

Вакцинація проти коронавірусу в Україні розпочнеться 15 лютого, - Ляшко

Перешкодити цьому можуть лише форс-мажорні обставини

Вакцинація українців від COVID-19 може розпочатися в районі 15 лютого або пізніше. Орієнтовно в ці дати в Україну мають надійти перші дози вакцин. Таку інформацію озвучив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на ВВС Україна.

Читайте також: Що чекає на киян у лютому 2021 року

"Можемо сказати, що в районі 15 лютого. Десь так. Можливо і пізніше. Багато процесів на етапі узгодження", - заявив чиновник.

На питання, чи є ймовірність, що в лютому вакцини не буде, Ляшко відповів, що це можливо лише через форс-мажорні обставини, наприклад, якщо не відпустять партію, партія потрапить у ДТП, літак не вилетить через негоду тощо.

При цьому, Ляшко не відповів на питання, якою саме вакциною почнуть щеплювати українців.

“Питання в тому, яка вакцина приїде першою. Та, що може бути виділена в рамках Covax, яка передається Україні безоплатно. Або та, яку Україна законтрактувала за бюджетні кошти”, - пояснив головний санітарний лікар.

Нагадаємо:

  • 29 січня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила календарний план вакцинування від коронавірусу. Головний санлікар Ляшко вважає, що холодовий ланцюг в Україні сьогодні може забезпечити зберігання будь-якого виду вакцин (від -70°C і до +8°C), які вже пройшли реєстрацію.
  • COVID-19 проявляється в організмі людини в залежності від її індивідуальних особливостей, імунітету та стану здоров'я. Проте симптоми можуть відрізнятися суттєво: від задухи до розладів шлунку.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04