Останні новини

Валютні кредити реструктуризують: Рада ухвалила законопроєкти

За ними кредити конвертують у гривню.

13 квітня Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроєкти щодо реструктуризації валютних кредитів. “За” проєкт закону № 4398 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реструктуризації зобов’язань за кредитами в іноземній валюті та адаптації процедур неплатоспроможності фізичних осіб” проголосували 272 народні обранці.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Що робити, якщо банк нараховує відсотки по кредиту, який ви вже сплатили

Закон має на меті підтримку українців, які мають невиконані зобов’язання за кредитами в іноземній валюті (валютними кредитами).

Також депутати 269 голосами підтримали ухвалення в цілому законопроєкту № 4399 щодо реструктуризації зобов’язань за кредитами в іноземній валюті та адаптації процедур неплатоспроможності фізичних осіб. Він передбачає звільнення від сплати ПДФО з прощеного боргу.

Також 273 голоси отримав законопроєкт № 4475, який вносить доповнення до Закону “Про споживче кредитування”, зокрема в частині проведення реструктуризації боргів за кредитами в іноземній валюті, перерахування усіх грошових зобов’язань у гривневий еквівалент та списання неустойки за цими кредитними угодами.

Нагадаємо:

  • У Верховній Раді збираються схвалити конвертацію всіх валютних кредитів населення в гривню. 19 березня за прийняття законопроєкту № 4475 в першому читанні проголосували 265 народних депутатів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05